Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Artizia/Harmonet/Kontracept/Logest/Sylvie 20/Artilla/Juliperla - wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-20, 14:55   #42
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Logest i działania niepożądane

Cytat:
Napisane przez Nelllcia
Biore logest od pieciu dni (od soboty), ginekolog zapisala mi je na wyregulowanie miesiaczki. (Najpierw polykalam duphaston przez 10 dni). Moj problem polega na tym ze od trzech dni odczuwam nudnosci i zle sie czuje. Tabletke lykam okolo 16 i z tego co zauwazylam to zaczynam sie czuc nieswojo (brak apetytu, nudnosci, uczucie przepelnienia itp) pod wieczor, jakos tak ok 18...czy przyczyna tego moze byc wlasnie logest??
Czy ktoras z Was dziewczyn stosowala lub stosuje logest i miala/ma podobne objawy?
bardzio prosze o pilna odpowiedz bo nie wie czy isc do lekarza czy po prostu przeczekac ten stan (jesli to rzeczywiscie tabsy powoduja u mnie te dolegliwosci)

Pozdrawiam
nelllcia
Nellciu, ja brałam Logest 1,5 roku też miałam podobne objawy , które minęły po miesiącu.
JEST NA TO DOBRA RADA: bierz tabletki tuż przed snem, wtedy nie bedziesz tak odczuwać negatywnych skutków bo będziesz spała. Ja też tak robiłam, polecam.
fibian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując