Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-30, 02:21   #455
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez aga019 Pokaż wiadomość
Gosiulam, tak jak mówisz, na pewno nie chciałby abyście byli skłóceni. Ale pamiętaj że to twoje dziecko i możesz mieć najbardziej pokręcony tok myślenia przy nadawaniu imienia, ważne żebyście byli szczęśliwi [emoji4]
Kamila, czas zacząć naturalne metody wywoływania [emoji14]

Dziewczyny, ile i jaki rozmiar pieluch miałyście na początek, mój zapas jest baaaardzo ubogi [emoji85]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja do 4kg Poli miałam 1, zaczęła mieć odciski na syrkach bo były za ciasne i zmieniłam. Teraz ma 4400 i dada2 są takie... No na styk bym powiedziała. Pewnie dostaniesz w prezentach pełno, więc nie kupuj za wiele [emoji3]

Cytat:
Napisane przez ko_91 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Czytam Was co dzień, ale na prawdę ciężko mi sie wbić. Nie mniej jednak każdej z osobna mocno kibicuję.

U nas zostalo 17 dni do terminu! Jestem spakowana i chyba gotowa. Od niedzieli mam skurcze, ale oprócz tego że mijają po 2-3 godzinach nic sie nie dzieje [emoji4] lekarz mówi że wszystko gotowe, mała będzie duża więc nie wyklucza CC, ale przy przyjęciu dokładnie zbadają.

Kamila, trzymam kciuki żeby Daga wyszła tak jak zaplanowałaś! [emoji16] Aga po mnie jesteś Ty... czerwcowe mamy [emoji16]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki kochana!! A jak mają robić cc to niech robią od razu a nie każą Ci czekać [emoji6]

Kurde, świta...[emoji559] Polka dała mi dziś trochę w kość. Nie płakała, ale leżeć źle, nosić źle, przytulać źle, cycek źle, wszystko źle. Zasnęła mi na nogach i boję się ją przełożyć [emoji23]

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora