Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czysta micha - cz.7
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-22, 13:35   #3800
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez picknick Pokaż wiadomość
ale zasadzka... mam podejrzenie, że to wina soli (sosu sojowego) i szybko pójdzie w drugą stronę [emoji5]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------



Cornelia, wsparcie w okolicznościach paskudnego rozstania jest _bezcenne_ [emoji10]


Wolha, z tym mieszkaniem - mnie by kusił wiekszy metraż i wygodniesza lokalizacja, choć oczywiście to wygoda mieć jakiś sklep pod ręką. Ale a'propos tych knajp - mam sugestię, żebyś obczaiła jak to wygląda wieczorem czy w weekend. Wynajmowałam kiedyś w Wawie mieszkanie na airbnb z oknami na ulicę bez ruchu samochodowego, były tam tylko z sklepy i knajpy z ogrodkami - nie dało się tam okna zostawić otwartego na noc, bo było bardzo głośno [emoji57]


A lista gości potwierdzona? Rodzina bardzo wymagająca? Może niepotrzebnie się martwisz...
Bo przecież w sytuacji przyjęcia w domu wiadomo, że może nie być super wygodnie, ja w każdym razie bym się nie obrażała. Zresztą po obiedzie i tak wszyscy wylegną do ogrodu i się będą kręcić... Można faktycznie pomysleć o daszku jakimś na wypadek niepogody, może starsze dzieci na zewnatrz zainstalować?
Trzymam kciuki [emoji847]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nawet zaproszenia jeszcze nie rozdane,bo nie znam daty [emoji38] Ale na 99% wszyscy się zjawią. Wieczorem doszliśmy do wniosku,że jednak wynajmujemy knajpę, najwyżej jedno z nas pojedzie wcześniej z młodym do domu. Albo pójdzie na nogach,bo to raptem 500 metrów. Zajechalibyśmy się w domu przed i po. A na starość już wygodni jesteśmy [emoji12] Jeżeli będzie super,to późnym popołudniem ze stałą ekipą,która lubi posiedzieć, przeniesiemy się na ogród na mały afterek. Już czuję w ustach smak tego zimnego ginu[emoji48]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez picknick Pokaż wiadomość
Nie zazdroszczę, że tak się młodym poskładało... Też bym się trzymała nadziei, że się wszystko idpokoi, no ale dwa miesiące temu, kto by pomyślał, że do końca maja nadal się tak będziemy bujać... [emoji848]
A na wesele to bym poszła, takie z tańcami w ogóle... no, nie zapowiada się [emoji28]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja coraz częściej myślę zorganizować to nasze spotkanie gdzieś....kiedyś ....[emoji41]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora