Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czysta micha - cz.7
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-22, 15:28   #3804
picknick
Raczkowanie
 
Avatar picknick
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 481
Dot.: Czysta micha - cz.7

Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
Musisz częściej pisać swoje posiłki,bo w życiu bym nie pomyślała aby połączyć ryż i cukinię [emoji16]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kqq, dołaczam do tego wniosku [emoji6]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez nestle301 Pokaż wiadomość
Nawet zaproszenia jeszcze nie rozdane,bo nie znam daty [emoji38] Ale na 99% wszyscy się zjawią. Wieczorem doszliśmy do wniosku,że jednak wynajmujemy knajpę, najwyżej jedno z nas pojedzie wcześniej z młodym do domu. Albo pójdzie na nogach,bo to raptem 500 metrów. Zajechalibyśmy się w domu przed i po. A na starość już wygodni jesteśmy [emoji12] Jeżeli będzie super,to późnym popołudniem ze stałą ekipą,która lubi posiedzieć, przeniesiemy się na ogród na mały afterek. Już czuję w ustach smak tego zimnego ginu[emoji48]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Ja coraz częściej myślę zorganizować to nasze spotkanie gdzieś....kiedyś ....[emoji41]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tym lepiej, jeśli zrobicie imprezę w knajpie, to jednak zawsze zamieszanie, no i też łatwiej może potem o ten chillowy afterek [emoji28]
A taka akcja wątkowa to by było coś! [emoji16]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Cytat:
Napisane przez srebrnykot Pokaż wiadomość
U mnie ostatnio marnie, więc się nie odzywam. Niech będzie waga w tabelce jak ostatnio, nie sprawdziłam tego dzisiaj.
Odzywaj się mimo wszystko, jesteśmy tu żeby się w trudnościach wspierać - samemu, to się łatwo zapaść... sciskam [emoji11]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
picknick jest offline Zgłoś do moderatora