Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmiana koloru
Wątek: Zmiana koloru
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-04, 15:24   #17
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Pomożecie odzyskać pewność siebie?

Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi

Tylko dziewczyny, ja absolutnie nie mam zamiaru farbować już włosów. Są katowane farbami od 6 klasy podstawówki, a doczekałam się juz kilku cm mojego ciemnego kolorku, więc oczekuję na niego z niecierpliwością i ufnością, że będą zdrowe i lśniące. Ale dziękuję za porady.

Zastanawia mnie dlaczego sądzicie, ze będę musiała wrócić do prostowania? Miałam zamiar używać jakiejś odżywki lub mleczka prostującego, ew.układać włosy z pomocą suszarki, a nie prostować. A może mocno je wycieniować i używać odżywki do kręconych, żeby się tak zabawnie wywijały i dodać lekkości fryzurce. Obecna długość jest dla mnie uciążliwa i... taka nijaka. Wywija mi się taki dywan na szyi, to nieciekawie wygląda. A może tylko ja tak uważam?
Byłam po prostu ciekawa, czy Waszym zdaniem do mojego kształtu twarzy będą pasować takie krótkie włosy. Może znajdzie się ktoś kto dobierze mi komputerowo jakąś fryzurkę?

A co sądzicie o tych długich? W krótkich lepiej?

Co do okularów to kupiłam je daaaawno temu, nie myśląc o doborze do kształtu twarzy czy fryzury. Wzięłam te, które spodobały się u fryzjera i tyle.

Czekam na dalsze sugestie.
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując