Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - I co teraz? :(
Wątek: I co teraz? :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-06, 10:24   #1
Riposta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 55

I co teraz? :(


Wczoraj zafarbowałam włosy farbą Londa Naturals- hebanowy brąz. Na opakowaniu widnieje modelka o ładnym, chłodnym odcieniu brązowych włosów. Myślałam, ze farbowanie na moje wlosy (ciemny blond) da podobny efekt, ale one wyszły KRUCZOCZARNE To nawet nie jest hebanowa czerń,one sa czarne jak smoła Na opakowaniu nawet nie ma maila, na którego mogłabym napisać!
I co ja mam teraz zrobić? Myłam głowę już parę razy i nic się nie zmienia. Włosy są czarne nawet bez cienia brązu pod światło! Wiem, ze czasem ciemne brązy dają efekt zbliżony do czarnego ale nie sądziłam ze włosy będą wygladały jak zafarbowane jakąś granatową czernią! Tym bardziej, że w ramce przed-po jest pokazane, że farba zastosowana na moje włosy spowoduje uzyskanie wyraźnego brązu, nie czerni! Jestem załamana, nie stać mnie na profesjonalne rozjaśnianie włosów u fryzjera a wygladam okropnie.;(
Miałyście moze kiedyś do czynienia z takim przypadkiem? Czy jest cokolwiek, co mogę zrobic? Bardzo źle wydlądam w takich włosach, nie mogę na siebie patrzeć i płakać mi się chce, gdy widzę swoje odbicie w lustrze...
Riposta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując