Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne Brwi- Jak Je "zrobić"?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-07, 10:49   #54
*Cafe Latte*
Raczkowanie
 
Avatar *Cafe Latte*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 195
Dot.: Piękne Brwi- Jak Je "zrobić"?

Cytat:
Napisane przez su$ka Pokaż wiadomość
a jak uzyskać taki efekt "jednolitych" i gęstych brwi ? bo moje nie są co prawda jakoś bardzo mizerne ,ale na pewno rzadsze do tego są naturalnie czarne ,więc widać te jakby "przerwy" ,jest na to jakiś sposób ?
Su$ka właśnie o takie brwi mi chodzi! Też chciałabym takie sobie zrobić i chyba już wiem jak Moim problemem jest to, że mam długie włoski brwi przez co ciężko je ułożyć w jednej linii bo niektóre wystają poza tą właściwą linię. Widać też przerwy pod brwiami (nie są wielkie ale chciałabym je ładnie wypełnić). Ostatnio przez przypadek znalazłam rozwiązanie (a tak mi się przynajmniej wydaje). Czatuje na DOBRY trymer którym przejeżdża się nietylko pod brwiami ale też po brwiach i przycina je wszystkie do takiej samej długości. Myslę że to jest jakiś sposób! Potem przejadę pod brwiami, nad brwiami, w środku delikatnie kredeczką jesli będzie taka potrzeba i powinno być git Co prawda miałam wcześniej trymer, ale teraz wiem że to był zwykły bubel 'no name'. Stawiam na markowy trymer Philipsa lub Efalock (ok 45zł na Allegro), i jak tylko wpadnie mi jakiś wolny grosz to zamawiam
*Cafe Latte* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując