Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cesarka na życzenie - kobieta egoistka?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-24, 13:14   #110
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Cesarka na życzenie - kobieta egoistka?

Cytat:
Napisane przez _Marta_M_ Pokaż wiadomość
tak, ja osobiście nie rozumiem dlaczego niektóre kobiety decydują się rodzić w szpitalach, które cieszą się sławą rzeźni. Oczywiście pomijam przypadki, kiedy trzeba i już (bo np nie ma innego wyboru, nie ma miejsc w innym szpitalu itp). Mam wśród znajomych kobiety, które mogły wybrać sobie szpital w którym będą rodzić (w Warszawie), ale stwierdzały, że "poród to poród" i "co niby innego może się wydarzyc w innym szpitalu" i jechały do placówek, w których bym w życiu nogi nie postawiła. No i traumę mają niezłą.....oczywiście nie jest powiedziane, że by jej nie miały, gdyby wybrały inny szpital, no ale nie bez powodu o jednych szpitalach krążą dobre opinie, a o innych złe.

Prędzej bym urodziła w domu, niż w niektórych szpitalach. Nawiasem mówiąc to opcja porodu domowego bardzo do mnie przemawia, gdybym nie bała sie tego, ze dojdzie do komplikacji i coś się stanie dziecku to bym rodziła w domu.
Nie kazdy ma taka mozliwosc. Plus czesto jednak jest porod przed terminem, wiec opcja wyjazdu xx km to ryzyko, czy dziecko nie urodzi sie w drodze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując