Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Izotek - cz.III.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-02-07, 21:18   #21
aleksandra_kalinowska
Przyczajenie
 
Avatar aleksandra_kalinowska
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 2
Dot.: Izotek - cz.III.

Ważę 51 kg przy wzroście 1.65 cm. Co do zwiększenia dawki- poczekam, bo po 2 miesiącach mam zrobić badania i zobaczyć czy wszystko w nich ok z wątrobą i czy mogę dalej brać (wtedy już 6 miesięcy i może większa dawka?). Wierzę mocno że może ta moja skóra musi się wypłakać z tego całego syfu...
Mam wielki kłopot teraz na to zimno- robi mi się kilka krost wypełnionych krwią i czasem pękają Nie mam wielkiej potrzeby malowania się ,aczkolwiek chciałabym chociaż w niektóre dni kiedy gdzieś wychodzę, je zakryć, choć to się wydaje niemożliwe bo ta punktowa sinizna przebija i nie wiem co by mogło ją zakryć
Ja obniżenie nastroju mam od ok. 5-6 lat od pojawienia się trądziku i może być już tylko lepiej, na pewno jak się wszystko unormuje.
Bardzo dość mam swojej skóry, jej kondycji przy tym że robiłam już wszystko i nic nie pomaga. Stąd kuracja tym antybiotykiem.
W nocy leżę i mam ochotę rozdrapać całą okolice żuchwy mimo że nawilżam skórę regularnie raczej nie dokucza mi suchość całej skóry a jedynie okolic tych krost. Moje problemy to głównie okolica policzków no i pojedyncza, bardzo boląca krosta na szyi.
Po tym co przeżywam wnioskuję, że może być już tylko lepiej

Edytowane przez aleksandra_kalinowska
Czas edycji: 2019-02-07 o 21:22
aleksandra_kalinowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując