Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-27, 10:29   #165
bbozenka
Recenzentka Miesiąca - Lipiec 2018
 
Avatar bbozenka
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 578
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Cytat:
Napisane przez joasiakotek41 Pokaż wiadomość
Po dwóch tygodniach nieobecności weszłam na ranking KWC i przeżyłam mały szok. Jest połowa miesiąca, a dziewczyny z pierwszej 10 maja po 600, 700, a nawet 1000 pochwał. Do końca maja pewnie trzeba będzie mieć minimum 800-1000 pochwał, żeby utrzymać się w top ten. Zaznaczam, że nie pcham się do pierwszej dziesiątki, bo mam już tytul recenzentki miesiąca i nie chcę "zabierać miejsca" osobie, która jeszcze paczki nie miala. Chcę tylko zaznaczyc, że jeszcze kilka miesięcy temu, żeby być w pierwszej dziesiatce, wystarczylo mieć około 40 recenzji, 300 pochwał i kilka dodanych produktów. Teraz z takim wynikiem nie ma się pewnie szans nawet na pierwsza dwudziestkę. Recenzje ważą mniej od pochwał, więc traca na znaczeniu. Absolutnie nie jestem za limitami pochwał- sama chwale dużo i trudno mi sobie wyobrazić, że miałabym wybierać, komu dać pochwałę a komu nie. Kiedyś były podnoszone zarzuty, że niektore osoby piszą recenzje na wyścigi. teraz jest nowy trend- pochwały na wyscigi, dojdzie do tego, że bez 1000 pochwał nie ma co marzyć o byciu o TOP ten. Jak pisałam- nie pcham sie do pierwszej dziesiatki, bo dostałam juz paczkę za recenzentkę miesiacaa. Niemniej sytuacja, w której świetnie pisząca dziewczyna z kilkudziesiecioma recenzjami i dajmy na to 300 pochwałami nie ma nawet co marzyć o wskoczeniu do czołówki rankingu, jest co najmniej niepokojaca.
Uważam że masz rację. Waga pochwał jest chyba zbyt duża i przez to wypacza trochę cały ranking. To recenzje powinny być najbardziej punktowane.
bbozenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując