Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-18, 09:48   #166
kasia489
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2019
 
Avatar kasia489
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 33
Dot.: Recenzentka miesiąca - czy ilość to również jakość?

Mimo prób oszustw, czy obecności recenzentek piszących swoje opinie na "odwal się" byle by były i to jak najwięcej, cieszę się, że jest wśród Wizażanek grono zaufanych i solidnych Pań, które starają się, by KWC wciąż było miejscem, do którego chce się wracać.
Jestem tu już od blisko 9 lat, staram się pisać recenzje rzetelnie i mam nadzieję, że są pomocne, i nawet jeśli miałaby z nich skorzystać tylko jedna osoba, myślę, że warto. Po to jest KWC byśmy dzieliły się swoimi opiniami i spostrzeżeniami w nadziei, że ktoś z nich skorzysta.
Ja osobiście mam grono kilkunastu Wizażanek, których recenzje bardzo sobie cenie. Często też trafiam na opinie osób mi nie znanych, ale i ich opisy są dla mnie ciekawe i przydatne. Staram się by każda moja pochwała, którą daję pod recenzją była sprawiedliwa i faktycznie oznaczała, że recenzja była dla mnie pomocna. Nie widzę sensu w bezkrytycznym klepaniu w każdego "kciuka w górę" przy opinii kosmetyku, który w ogóle mnie nie interesuje.
Cenię niesamowicie recenzje, które są rozbudowane, szczegółowe, ale, same Drogie Wizażanki zauważacie, że i te krótkie, skoncentrowane w kilka zdań, potrafią być pomocne. Ale kiedy czytam opinie w stylu: "ten krem jest mega, świetnie działa na moją skórę i ma ładne opakowanie" to krew mnie zalewa .
Dlatego cieszy mnie fakt, że mimo to wciąż są tutaj Panie, którym się chce i którym zależy na pisaniu recenzji pełnowartościowych. Które nie zrażają się, że wśród tych "niczegoniemówiących" recenzji zaginie ich praca. Dziękuję Wam za to bo dzięki temu wracam na KWC codziennie, również chętnie piszę recenzje (którym z pewnością daleko do ideału), ale najchętniej właśnie zatapiam się w lekturze Waszych recenzji i z przyjemnością je chwale, bo na to zasługują .
I cieszę się również, że nagroda recenzentki ostatnio przypada Wizażankom, które są solidne i nie idą na ilość, ale na jakość i faktycznie na tą nagrodę zasługują.
kasia489 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując