Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oryginał czy podróbka? Część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-29, 22:00   #2195
Seraffina30
Przyczajenie
 
Avatar Seraffina30
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 11
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Kucyku _Pony bardzo, ale to bardzo Ci dziękuję za poświęcony mi czas. Za to, że wstawiłaś zdjęcia i zwróciłaś uwagę na istotne szczegóły. Dziękuję Ci bardzo
Dziewczyny które również dołożyły swoje grosiki do tej oceny, dziękuję i Wam, Wasze doświadczenie, rady są dla mnie cenne, dziękuję
Jak dalej sprawa się ma. Napisałam do dziewczyny, że mam bardzo duże wątpliwości co do oryginalności perfum, że chce je zwrócić, jak ona widzi to rozwiązac. A także, że proszę ich o wycofanie w momencie zwrotu aby nikt inny się nie naciął. Logowała się, przeczytała, ale jeszcze nie odpisała. Wiecie inna rzecz gdyby powiedziała, że nie zna pochodzenia perfum, nawet bym się nie napalała. Skoro jednak orzekła, że to ostatnia sztuka z niemieckiego Douglasa to myślę sobie ryzyk fizyk. 15 komentarzy miała pozytywnych, jakieś tam jeszcze kremy oprócz cichow sprzedawała. Przy przeprowadzce jakieś 5 lat temu zostawiłam swoje puste butelczyny u rodziców, ani jak porównać ani nic. Zobaczymy co teraz z tego dalej będzie. Pierwszy raz na Vinted kupiłam perfumy i oto masz babo placek. Dziękuję Wam bardzo raz jeszcze. Wasza wiedzą jest na wagę złota.
___________
Dziewczyny zgłosiłam Vinted problem. Zostałam poproszona o zdjęcia otrzymanych perfum. Wysłałam je. Było to około 4 dni temu. Następnie zostałam poinformowana, że czekamy na zdjęcia dziewczyny od której je kupiłam. Ma także dostarczyć dowód skąd pochodzą perfumy. Czekam więc na wynik tej sprawy.

Edytowane przez Seraffina30
Czas edycji: 2021-05-04 o 08:53 Powód: Aktuakizacja
Seraffina30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując