Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - tabletki YAZ - zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-25, 12:16   #378
masaba333
Raczkowanie
 
Avatar masaba333
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: tam gdzie moje przeznaczenie :)
Wiadomości: 71
Dot.: Nowe tabletki YAZ zamiast Yasminelle ...

Cytat:
Napisane przez pani ćma Pokaż wiadomość
odstawilam od razu, jesli tak to mozna nazwac, bo wraz z pierwszym opakowaniem przestalam ich uzywac normalnie z wytryskiem w srodku. biore tabletki 14 miesiecy i w ciazy nie bylam i nie jestem
takze nie ma sie co bac, jesli bierzesz tabletki tak jak trzeba (regularnie, bez wymiotow i biegunek)
Dokładnie tak samo zrobiłam .
A nawet jak wystąpią wymioty lub biegunki po 12H od przyjęcia tabletki nadal nie powinno być problemu.

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez cytryna09 Pokaż wiadomość
pomozcie!co zrobic gdy nie pojawi sie krwawienie w okresie brania białych tabletek? zaczac brac nastepne opakowanie czy nie? lekarz powiedzial ze mam nie brac az nie zaczne krwawic ale to bez sensu....kazala mi przyjsc i pewnie mi zmieni tabletki ale czy to tak mozna juz po miesiacu zmieniac na inne i czy to ma sens zmiana hormonow? czekam na odpowiedzi co robic nie wiem
Idz do Gina na badanie i niech stwierdzi czy nie jesteś w ciąży i jak nie jesteś to zacznij brać normalnie dalej tabletki. Moj Gin mi powiedzial ze to sie na Yaz moze zdazyc.
__________________
Zepsuta kobieta należy do tego rodzaju istot, których mężczyźni nigdy nie mają dosyć. Oscar Wilde
masaba333 jest offline Zgłoś do moderatora