Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrześniówki 2016 <3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-25, 09:08   #1466
ttuska
Rozeznanie
 
Avatar ttuska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 881
Dot.: Wrześniówki 2016 <3

Cytat:
Napisane przez aniusia49 Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny w ten deszczowy dzień. Pogoda przypomina mi bardziej jesień niż zimę My mieszkamy za granicą, pracuje tylko tż a ja od lutego zaczynam kurs języka niemieckiego, który będzie trwać 12 tygodni. Z finansami dajemy radę, nawet udaje nam się jeszcze odłożyć. Jednak minus tego jest taki, że jesteśmy tutaj całkiem sami. Do rodziców mamy około 340km, więc jakoś będziemy musieli sobie poradzić. Chociaż mama Tż już powiedziała, że musi oszczędzać urlop żeby przyjechać nam pomóc chyba mnie to nawet cieszy

Obudziłam się dziś z okropnym bólem gardła :/

W piątek wizyta!!
Jak bol gardla dopiero się zaczął to radzę szybko zwalczyć, bo ja już wytrzymać nie mogę.. od tyg chodziłam przeziębiona oczywiście o l4 nie chciałam słyszeć a teraz od soboty leżę i nie jestem w stanie nic jeść ze względu na gardło. Cieszy mnie tylko fakt, ze najwyższą temp miałam 37,4..
Cytat:
Napisane przez Ana__86 Pokaż wiadomość
Witam się w deszczowy poniedziałek
a ja wczoraj spędziłam dzień aktywnie, wybrałam się z rodziną w góry i bardzo dobrze się czułam, dużo lepiej niż siedząc w domu, a dzisiaj wkońcu wybieram się do gin i liczę, że zobaczę serduszko.
a który to tydz? pewnie przed wizytą jest mega satysfakcja; )
Cytat:
Napisane przez aisot Pokaż wiadomość
Wracam do Was po dwóch dniach i normalnie mam ochote was uściskać!!!!
Tez wstałam z biłem gardła i głowy i osłabieniem
i patrzę co u mamusiek, a tu niesamowite- wlasnie to czego potrzebuje ok, zaczynam czytać... niestety muszę byc w pracy

Kurczę, Manddy, nie chce mi sie wczytać
syrop z cebuli, malin, miód itp plukanie solą i szałwia. Ja jeszcze zakupiłam tantum verde
ttuska jest offline Zgłoś do moderatora