Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-30, 20:15   #2556
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
U mnie to samo, nic mnie na Netflixie aż tak strasznie nie wciągnęło tak jak kiedyś potrafiło wciągać, jak jeszcze ściągałam seriale z torrentów. Ostatnie co oglądałam do 3 w nocy pomimo konieczności wstania rano do pracy to byli Synowie Anarchii i to było z 4 lata temu czyli jeszcze przed czasami Netflixa.

Obecnie oglądam 1-2 odcinki i to nie codziennie. Na więcej jest mi szkoda czasu. Rozumiem, jak ktoś nie pracuje, sama potrafiłam pochłonąć cały sezon Breaking Bad czy Mad Men w jedną noc w okresie bez pracy. Ale zakładając, że pracuję 8 godzin, 8 potrzebuję na sen i oglądam po kilka odcinków dziennie serial za serialem, to zostaje mi z 2-3 godziny dojazd, ugotowanie i zjedzenie czegoś, umycie się, a gdzie jakieś inne aktywności?
Mi jak coś podejdzie, to nadal potrafię cisnąć do bólu. Póki widzę, bo to jest ograniczenie niestety, oczy już nie te.
Ze następnego dnia zdycham, trudno. Sobie mówię, ze w trumnie się wyśpię.

Ale z drugiej strony, to nie ma za dużo aż tak dobrych seriali, żeby tak wciągały.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora