Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-02-06, 19:16   #3452
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Pisałam kiedyś o butach. Poszukałam trochę w internecie, okazuje się że są polskie firmy obuwnicze, mniej znane, a też fajne i porządne buty robią. Na próbę zamówiłam Wasak ale okazały się zbyt wąskie. Natomiast marka Axel produkuje buty na stopy problematyczne o poszerzonej tęgości i takie zamówiłam. Napiszę coś więcej jak przyjdą. Wymieniam znowu garderobę i buty. Powyrzucałam kilka par jeszcze sprzed ciąży, po której stopa mi się tak rozlazła że szok. Nie ma nadziei że to się zmieni już.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Obejrzałam ofertę tego Axela, w sumie podobna wizualnie do niemieckich marek produkujących dla tego targetu czyli dość siermiężnie i emerycko. Parę wyjątków by się znalazło i u tych marek, ale na widok większości modeli to mi się chce płakać, przede wszystkim nad tym, że projektanci tego obuwia nie zadają sobie trudu, żeby but, który jest o 5 mm szerszy niż standard (o tyle"przeskakują" literki oznaczające tęgość), wyglądał zgrabnie. A da się.

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;86469371]Oj nie zmieni sie. Mi po ciąży tez stopy sie rozlazły. Ciekawe dlaczego tak sie dzieje, ze niby byłam gruba czy co...[/QUOTE]

Ja mam rozlezione bez ciąży w sumie to chyba od czasów dojrzewania.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora