Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze suszarki do włosów :) - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-22, 20:41   #971
Dziadyge
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze suszarki do włosów :) - zbiorczy

Cześć dziewczyny. Moja obecna suszarka to taniocha, która pali włosy. Jakiś czas temu miałam przyjemność używać przez kilka dni Philips Salon Dry Contrl hp8182/00. I o dziwo moje rozczochrane włosy są jakieś gładkie, lśniące. Postanowiłam zakupić taką suszarkę, jej standard w zupełności mi odpowiadał. I buuu, wygląda, że go wycofali. To mnie zmusiło, żeby kilka godzin wertować internet. Już wiem, że istnieje jonizacja - to chyba dzięki temu te moje włosy tak fajnie wyglądały.
Więc czytam, szukam i głupieję. Maks maks jaki mogę wydać to 140zł (btw. to też wydaje mi się całkiem sporo, ale chcę żeby była super super i działała po wieki).
Obecnie biorę pod uwagę:
1) Remington ac9096 - Podobno bardzo mocna (predkosc powietrza 140km/h)
2) Philips ThermoProtect Ionic HP8232/00 - Tyko, że podobno bardzo duża i nieporęczna?
3)Philips SalonDry Active Ion HP4935/22 - nieco tańsza
4) BABYLISS (D361E) - podobno niezła firma

Po waszych postach kieruję się w stronę Remington ac9096. Czy włosy się po nim nie elektryzują? Czy jest on wyraźnie lepszy czy to jedno i to samo? Nie chcę przepłacić. Najważniejsze, żeby było zimne suszenie i rewelacyjna jonizacja

Hmm.. włosy mam bardzo proste, skłonność do kręcania=zero, tylko niestety lubią sobie oklapnąć w ciągu dnia - prawie zawsze to robią.

Będę mega wdzięczna za wskazówki (moja współlokatorka też - zamierzam pożyczać jej tą cudną suszarke)
Dziadyge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując