Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-11-15, 14:30   #796
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Madzia_Ha Pokaż wiadomość
Witam, jestem tutaj nowa i nie do końca ogarniam, czy dobrze poruszam się po stronie.

Zwracam się z prośbą o poradę. Mam cerę problematyczną - trądzik, rozszerzone pory, cerą przetłuszczająca się i zaczerwieniona.

Testowałam kilka podkładów - Eveline Wonder Match, physicians formula, True Match i kilka tańszych, ale żaden nie zdał egzaminu. Albo się ściera albo waży. Po 30 minutach świecę się jak żarówka. Jedyny podkład, który daje radę to Double Wear. Niestety, jego cena jest dla mnie kosmiczną i nie mogę go stosować na co dzień. Polecicie coś innego w mniejszych pieniądzach? Krycie może być trochę mniejsze niż w Double Wear.
Moja cera nie jest tak problematyczna, jak Twoja, a i tak nie znalazłam dotąd podkładu, który odpowiadałby mi pod każdym względem (pomijam, że ten sam podkład nawet w konfiguracji z tą samą pielęgnacją różnie się zachowuje na mojej skórze w zależności od dnia), niemniej jeśli pasuje Ci Double Wear, a szukasz tańszego zamiennika, to ze swojej strony polecam Catrice HD Liquid Coverage, do kupienia w wielu drogeriach nawet za mniej niż 30 zł. Jeśli chodzi o drogeryjne, to żaden inny nie pasuje mi tak jak Catrice, a nawet i sporo wysokopółkowych bije na głowę.

Wg mnie on właściwości ma dość porównywalne z EL DW, więc do lekkich i świetlistych nie należy .


Oczywiście to, że mi pasuje, nie oznacza, że sprawdzi się i u Ciebie (jak to zwykle z podkładami bywa ), ale może akurat i Tobie podpasuje.
__________________

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2022-11-15 o 14:31
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując