Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dla przyszłych, obecnych i przeszłych Kursantek - cz. IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-18, 16:01   #59
bumcykbajera21
Zadomowienie
 
Avatar bumcykbajera21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 257
Dot.: Dla przyszłych, obecnych i przeszłych Kursantek - cz. IX

Egzamin mialam na 8. Ledwo weszlam do WORDu (tylko siku zrobilam ), slysze pani Amanda, wychodze usmiechniety pan, przepuscil mnie w drzwiach wgl pierwsze wrazenie extra. Na obsludze mialam klakson i kierunkowskazy sama sobie podjechalam na luk, przygotowalam sie i stoje, bo inny egzaminator stal jak krowa na srodku a ten moj stal tylem i nie widzial i pyta czemu nie zacztynam, to mowie, ze ten mi stoi na pasie ruchu (madrze ) na co moj pan egzaminator: Daniel spieprzaj stad, bo dziewczyna czeka, a Ty stoisz na srodku Luk bezblednie, wzniesienie tez na miescie jezdzilam 30 min trasa srednia, parkowanie z lewej wjazd przodem, wyjazd tylem i zawracanie z uzyciem infrastruktury, zadnego bledu radyjko gralo, pan usmiechniety podjechalismy pod WORD, powiedzial, ze bardzo przyjemnie mu sie ze mna jechalo, nie ma zadnych zastrzezen i zyczy sobie zeby wszyscy kierowcy tak jezdzili, ja po tych slowach juz lzy w oczach, a on: tylko mi tu nie rycz jak wysiedlismy to powiedzial jeszcze, ze nawet chcial mi pomoc, ale nie bylo w czym
I tak oto stalam sie posiadaczka arkusza z napisem POZYTYWNY

dziekuje wszystkim
bumcykbajera21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując