Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-01, 21:42   #33
mav
Zakorzenienie
 
Avatar mav
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nordrhein Westfallen
Wiadomości: 4 276
GG do mav Wyślij wiadomość przez MSN do mav
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez sloncee Pokaż wiadomość
To takie dziwne uczucie, jakby nas ktoś próbował odciągnąć od wspomnień Zabrać cząstkę nas..



Ale, co tam.. koniec pierwszego rozdziału jest początkiem drugiego



-----------------------

Nawet nie zdążyłam odpowiedzieć na posty w tamtym wątku

Madziu, matmę wybrałam jako przedmiot obowiązkowy i to na poziomie rozszerzonym, bo planowałam iść na bankowość. Gdybym go wzięła jako dodatkowy, też zdawałabym na rozszerzeniu, tyle tylko, że gdybym go wtedy nie zdała to nic by się nie stało[matura zdana], ale wtedy musiałabym wziąć coś innego jako obowiązkowy, a nie wzięłam, bo ze wszystkiego innego głąb jestem A mogłam też, tak jak moja koleżanka, wziąć matmę obowiązkową na podstawowym poziomie plus coś dodatkowego na rozszerzonym [ale tu znowu nie miałabym czego brać] Ona więła fizykę [o zgrozo, i oblała ją, ale maturę ma zdaną]. (Chaotycznie piszę, jak ktoś nie zna tej procedury to może nie zrozumieć.)

A i amnestia mnie chroni, tzn mogą mnie przyjąć na studia, ale źle bym się z tym czuła..

Mam cały rok do namysłu, co dalej Oznajmiłam rodzicom, że chcę iść na kurs niemieckiego w Niemczech Wtedy za rok nie muszę zdawać matmy, wezmę niemiecki na poziomie rozszerzonym i być może moją przyszłość zwiążę z germanistyką [o czym jakieś pół roku temu marzyłam] . Zawsze jest jakieś wyjście, widocznie matma to wcale nie taka moja mocna strona Ale niemiecki to ja kocham!



----------

Olu, format fotek mały, 9 na 13 cm. Ale takie chciałam, bo im większe tym mniej wyraźne by wyszły.

Matma trudna, ale w szkole nie miałam problemów z nią, nigdy. No a język obcy to pewno, że plus Dogadam się za granicą, bez wykształcenia znajdę pracę i zarobię tyle, co w Polsce zarabiają z wykształceniem [heh, tak narazie się pocieszam]. Ale to nie głupie.
Jadę autkiem, ale przez Gryfice nigdy nie przejeżdżaliśmy, więc teraz też nie będziemy, a szkoda


------

Dobra, mykam,bo mnie głowa zaraz rozboli od kompa, a i tam rodzice będą zaraz z sis gadać przez cam

PAp
jezeli chcesz robic kurs niemieckiego to polecam jeszcze prace jak Au pair zarobisz nauczysz sie jezyka poznasz fajnych ludzi plus kursy to jest naprawde fajna rzecz
__________________
"Nikt o tobie nie myśli. Wszyscy myślą wyłącznie o sobie, tak samo jak ty"





Mężczyzna jest jak sukienka, trzeba go najpierw przymierzyc.....


mav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując