Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-13, 16:07   #4890
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Dziewczyny, każda ma inaczej po tabletkach, plastrach, krążkach, nie ma jednoznacznej odpowiedzi na Wasz pytania, ja tylko mogę powiedzieć, jak było u mnie, jak stosowałam krązki.



1. tak, ja miałam zmniejszone libido. tak jak na wszystkich tabletkach anty, które bralam
2. nie tyłam po nuvaring, przy diecie chudłam, woda na pewno była jakaś zatrzymana, ale nie bardziej niż po tabletkach (nawet mniej niż przy większości, nie miałam przy krążkach np. problemow z puchnięciem palców u rąk)



Większość metod antykoncepcji hormonalnych powoduje zatrzymanie wody, w mniejszym bądź większym stopniu.
Mnie krążki trochę zatrzymywały, ale mniej niż większość tabletek, które brałam wcześniej.
Nikt Ci nie powie, czy i kiedy się unormuje. Organizm może się przyzwyczajać nawet 3 miesiące, czasem i więcej.
Zdaję sobie sprawę z tego, że każda z dziewczyn ma inaczej i zapewne ciężko się tutaj odnieść. To moja pierwsza w zyciu antykoncepcja hormonalna (tabletki mam zabronione dozywotnio). Zostało mnie troszkę więcej po ciąży, niedoczynność nie pomaga i dlatego trochę fisiuję na tym punkcie i szalenie boję się, że zacznę przybierać. Dlatego też jestem bardzo ciekawa jak wyglądają doświadczenia innych dziewczyn stosujących krążek i czy to,że zaczęłam zbierać wode (a widzę to po sobie) oznacza,że raczej juz mi tak zostanie, czy np. Któraś miała podobny przypadek i w 2, 3 cyklu zeszło. Trochę się zniechęciłam przez to, bo po prostu się boję i dlatego teraz zastanawiam się czy dać sobie kilka miesięcy próby czy po prostu rzucić to w cholerę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora