Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-16, 14:27   #3495
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy jest możliwość abym była w ciąży??

Cytat:
Napisane przez Likeit00 Pokaż wiadomość
Z mężem staramy się o dziecko już jakiś czas. Moja ostatnia miesiączka była 26 sierpnia, trwała 2 dni z czego przez 2 kolejne plamiłam na brązowo. Nie wiem czy można uznać to za miesiączkę dlatego ciezko jest obliczyć mi dni płodne. Byłam na badaniu beta hcg w zeszłym tygodniu i niestety wyszło <1.20. Kochaliśmy się 6 sierpnia, prawdopodobnie były to dni płodne nawet możliwe ze owulacja. W piątek zrobiłam test ciążowy o czułości 10,który pokazał cieniutką, blado różowa druga kreseczkę. Dziś zrobiłam test kolejny raz tez czułość 10, tym razem z innej firmy i wyszedł negatywny, niestety nie był z porannego moczu, ale ten 1 pozytywny tez nie był. Przez weekend bolało mnie podbrzusze, tak jakby mi ktoś coś wbijał, szczególnie wieczorami, a do tego ściska mnie na żołądku. Jest jakieś prawdopodobieństwo ze 2 test się myli? Wiem ze zrobiłam test super szybko, ale wyszło to przypadkowo i akurat wynik pozytywny. Mam jeszcze jakieś szanse na ciąże?
Seks był 6 sierpnia czy września? Jeśli sierpnia to szans na ciąże nie ma skoro beta wyszła tak niska. Jeśli września to musisz powtórzyć betę. Po co tak szybko robisz testy, wiedząc że ich wynik i tak jest zafałszowany? Więcej cierpliwości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując