Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wiek a orgazm
Wątek: wiek a orgazm
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 20:46   #8
bober111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 876
Dot.: wiek a orgazm

Cytat:
Napisane przez Carmela_ Pokaż wiadomość
Widzisz Bober,do tego żeby kobieta miała orgazm,nie jest nawet potrzebna penetracja
co z tego

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez xblackxshadowx Pokaż wiadomość
Haha, przypomniałam sobie kiedyś, jak tu się wypowiedziałam w wątku dot. orgazmu, że przy 2 czy 3 stosunku po rozpoczęciu współżycia przeżyłam pierwszy orgazm pochwowy to jakaś dziewczyna zaczęła mi wmawiać, że to nie mógł być orgazm, bo to niemożliwe tak od razu, śmiałam się, bo co ona mogła wiedziec o tym co ja czuję. Miałam wtedy troszkę ponad 19 lat. Niestety w ciągu jakiś 3 lat współżycia miałam taki intensywny orgazm zaledwie kilka razy ;(
to mnie szczerze rozbawiło
ale mniej intensywne miałaś
jeśli chcesz mieć mega intensywny to kup sobie ten duży masażer do łechtaczki

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez parasolka92 Pokaż wiadomość
ja rozpoczęłam współżycie mając 19 lat.. Mój pierwszy chłopak miał sporego.. bardzo sporego... i mogł się kochać bardzo długo.. zdarzało się do 2h! Ograzm miałam za każdym razem! Zdarzył mi się także kobiecy wytrysk. Z obecnym chłopakiem jest nieco gorzej.. mam ograzm ale tylko gdy pieści mnie tam ręką czuję się trochę rozczarowana.. też ma dużego penisa jednak kochamy się krótko , więc może to dlatego. Myślę że wiek nie ma tu nic do rzeczy a technika i umiejętności mężczyzny.
konkretnie czym się różni technika tych obu panów?
bober111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując