Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-05, 20:39   #66
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Super sonda szefowo Muszę się zastanowić jak zagłosować

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Top spamerki z poprzedniego wątku to

blond bunny 525
Agatau88 404
xXxKYLIExXx 403
exclusivee 368
czekoladowoo 300

Gratulujemy Musze się poprawić, bo zostałam w tyle
Prawie tu nie wchodze a sie załapałam oł ye, i'm osom
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Dobra, idę się różowić
Przez Ciebie znowu mam ochote na różowe końcówki

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


Ej laski, czy ktoras tez tak miala po pascie elmex ze zeby jej zolkly? zuzylam ze 3-4 tubki pod rzad i tak sie gapie na te zeby i szlag mnie trafia... Nie wiem czy to przez leki lub szpital czy co...ale okrutnie mi zeby zzolkly-kolor jak kosc sloniowa i mam kamien przy dziaslach, ktorego nigdy nie mialam to przez paste, ze delikatniejsza niz inne? Mialam wersje sensitive...niby lekko wybielajaca, ale oni chyba zartuja
A jakiegoś płynu do płukania z czymś nie używasz? Mi po corsodylu i eludrilu sie przebarwiły al to normalne
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Specjalistą nie jestem, więc jak coś to proszę o wybaczenie
Niech nikt nie wezmie tego za reklamę, ale to jedyne miejsce w PL http://allegro.pl/frutique-papaya-en...267911724.html

Od kiedy go używam, nie muszę w ogóle czyścić mechanicznie niczego. Muszę jednak podkreślić, że cerę mam mieszaną w stronę normalnej, raczej bez większych problemów (biorę anty)
Dorwe Cie kiedyś Nie nie nie, wcale nie mam 4 peelingów w domu, nie nie nie potrzebuje 5

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Mi dermatolog przepisywał kiedyś takie coś do przemywania twarzy dostępne w aptece, płyn przezroczysty, śmierdzący alkoholem + żółty proszek w środku, siarka chyba czy coś. Pomagało mi na serio, robili to w aptece na zamówienie a kosztowało 5zł Spróbuj też może krem siarkowy matujący z barwy, u mnie się sprawdził https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-matujacy.html tu masz opinie o nim na KWC
Ja ostatnio kupiłam rehydratin z Iwostinu i cudeńko moje Jest niby gęsty ale bardzo dobrze się wchłania. Nie zostawia żadnej powłoki a buźka ładnie nawilżona


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ciotka kylie sie zalamie
Ciotke Kylie załamuje ja, nic jej bardziej nie załamie

W sumie to ja sama ostatnio załamana jestem, nie wiem już czy mam się śmiać czy płakać, serio

Bunny zaraz wrzuce zdjęcia w dobrym oświetleniu moich kłaczysk. Robiłam pod tesco na przystanku

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
i co używasz Cetaphilu? Kurczę kupiłabym go,ale taka duża butla i nie wiem kiedy ja to zuyżyję, a jak mi nie podpasuje to nie wiem co z tym zrobię
no do dermatologów to już nie chodzę, bo żaden mi nie pomógł, a tylko kasa w błoto. A z tymi antybiotykami to już w ogóle przegięła, nie będę się chemią tak faszerować, już wolę mieć pryszcze

ja też nie lubię chociaż od kiedy te pasemka mam to już nie kombinuję
u mnie nie ma hebe niestety w jaśmin chyba ich nie ma?
No w sp cena mnie przeraziła, myślałam, że z 20 zł te spreje kosztują

Ja to się po odstawieniu anty mecze znowu z pryszczami Ale póki co zmieniam pielęgnacje, i widze ze coś się goi.
Na pryszczyki polecam olejek tamanu
Ja sie za to teraz bede męczyć z maścią sterydową Ale to nie na twarzy
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując