Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie sierpniowe 2020 [emoji7]
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-08, 20:37   #3482
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 [emoji7]

Gratuluję udanych wizyt i potwierdzonych córeczek [emoji8] !


My dziś pojechaliśmy na działkę naprodukować witaminy D na słoneczku Odżyłam trochę od razu.


Co do poruszanych tematów - polecam majtki siateczkowe firmy Horizon. Podkłady miałam chyba Babyono ale ja po cc bardzo skąpo się oczyszczałam więc po szpitalu używałam już normalnych, cienkich podpasek Naturella. Córce do pupy raz na kilka dni Bephanten a jak już się odparzyło (a zdarzyło nam się max. 3 razy) to jednak stary, poczciwy Sudocrem najlepszy. Do mycia dla małej Hipp. Do brodawek miałam czystą lanolinę z firmy Lansinosh, niestety nie miałam okazji się przekonać czy dobra...

Dla mnie do szpitala na pewno suchy szampon muszę mieć Ja po cc nie byłam w stanie umyć sobie głowy w szpitalu niestety.

Na ranę po cc osobiście polecam Kalę - nadmanganian potasu, takie fioletowe kryształki lub tabletki. Sprawdzają się też na potówki u dziecka.

Pępek stosowaliśmy suchą pielęgnację, dopiero jak odpadł to trochę psikałam Octaniseptem bo jakaś wydzielinka się na początku pojawiła ale szybko się całkowicie zagoił.

To chyba tyle co pamiętam z tego, co się u nas sprawdziło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez justysiaa89
Czas edycji: 2020-04-08 o 20:38
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora