Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-11, 17:47   #1602
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Świetnie, że jest poprawa Oby problem szybko minął w całości!

Silnej woli mi nie brakuje to fakt Nigdy w życiu nie byłam tak zmotywowana



Oki, odpisz w wolnej chwili Miło mi bardzo Zdjęcia porównawcze wstawię w tygodniu przed wigilią, bo po może być różnie Nie planuję trzymać się wtedy diety surowo, ale oczywiście wszystko z głową. Już szukam jakiegoś fajnego przepisu na fit ciasto i będę musiała przygotować dla siebie sałatkę bez majonezu Jeszcze wszystkiego nie zrzuciłam, ale jest różnica Dodatkowo w tym tygodniu codziennie jestem na siłowni W dni, kiedy nie ćwiczę z trenerem mam robić cardio

Świetnie, że wreszcie będziesz mogła odpocząć Ja w tym roku też nie miałam prawdziwych wakacji... Myślałam z Nati (jesteś naciulatko? Jak się czujesz?) o urlopie pod koniec stycznia, ale z racji na zmianę pracy nie dostanę od razu wolnego plus te treningi personalne kasowo też mnie nieźle wykończą



Dziękuję Dokładnie!

Daj znać, jak już się zdecydujesz, jaki model sukni wybrałaś



W mohito nigdy nie zamawiałam, ale w h&m często zdarzało mi się nie odbierać paczki od kuriera i zero problemów.
Hej kochana wszystko Ci naskrobałam w smsie
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując