Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-14, 14:05   #1613
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Szczerze - nie śledzę kreacji celebrytek, aktorek, blogerek itp, nie mam żadnego swojego modowego guru.


O własnie co to ten chilbox bo gdzieś mi wczoraj mignal
Imprezy tematyczne są świetne zazdroszczę u nas zawsze kończyło się posiadowa w domu, bo nikt nic nie robił dlatego w tamtym roku stwierdziliśmy że idziemy na bal spodobało nam się i tak zostało

Całkowicie Cię rozumiem z tymi wydatkami, ja też ostatnio coś umiaru nie mam, a tu jeszcze chrzesnicy prezent nie kupiony, milion chciejstw mi się włączylo, sukienki i butów na sylwestra brak, znając życie jeszcze nagle mi czegoś zabraknie przed świętami :/ na szczęście mango mnie nie rusza w tym roku nawet z rabatem 40%
Pokaż ta Zarowa sukienkę

Dobra już widzę ładna ale zależy ile kosztuje bo zabójczej kasy nie warta.


Chillbox to pudełku 6 produktów. Kosmetyki - naturalne, gadżety/książka, coś do przegryzienia ect. Ja na razie zamawiałam jedno pudełko, bo kosmetyków mam nadal dość dużo mimo że uruchomiłam akcję denko i staram się wykończyć co mam i niczego nie kupować.

Opis ze strony: "Czym jest ChillBox?
To comiesięczna paczka dla kobiet pełna przyjemności! Ideą ChillBox'a jest ułatwienie Wam zrelaksowania w zgodzie z naturą, dlatego staramy się wybierać jedynie produkty naturalne/organiczne. W takim Boxie będziecie mogły znaleźć różne różności - kosmetyki, akcesoria, gadżety, literaturę a nawet przekąski lub przepisy na nie! W cenę każdego Boxa wliczona jest przesyłka krajowa kurierska (15zł). Jeżeli jesteś zza granicy - nie ma problemu, jednak musicie pamiętać, że cenę wysyłki musicie pokryć same."


Na facebooku możesz podpatrzeć co było w pudełkach wcześniejszych.

Ja bal będę miała od tż z pracy jeden w styczniu, a drugi bodajże w kwietniu więc mi staczy Poza tym domówki z moimi przyjaciółmi zawsze są najfajniejszymi imprezami

Mi zostało wykupić już tylko urlop i na chrzest do siostrzeńca kupić prezent, więc nie tak źle. A w domu odcinam internet Bo jak nie kupowałam przez dobre kilka miesięcy zbędnych rzeczy, tak teraz wpadłam w jakiś po odwykowy cug

Kosztowała 239zł Liczę na to że podmienię na %. Gorzej jak nie przecenią.
__________________


Edytowane przez sskers
Czas edycji: 2015-12-14 o 14:07
sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując