Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-08, 17:11   #1241
ImYourDestiny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 408
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

dotarla do mnie maseczka z LOreala... użyłam ją 3 razy i w sumie hmm... myśle, że coś daje pomału po spłukaniu wystarczy, że raz przejade grzebieniem i nie musze sie męczyć z rozczesywaniem, jednak po wyschnięciu nie przynosi takich efektów jakich sie spodziewałam ostatnio zdaża mi się wyprostować włosy to wyglądają całkiem ładnie... a na drugi dzień (przeżuciłam się na mycie co dwa dni ) nie mam zbytnio zastrzeżeń co do nich... Teraz chce kupic jeszcze odżywke ze szpiku końskiego... Nazwa mnie troche przeraża ale zobaczymy czy coś da, po podobno całkiem niezła
od grudnia nie robilam loczków :P dzisiaj pierwszy raz wziełam się na odwage (chociaż STRRASZZZNIIIEE łamią mi sie włosy) i siedze w papilotach... jestem ciekawa czy coś z tego będzie najbardziej chcialabym efekt jak na pierwszej fotce - uwielbiałam te loczki w blondzie też były całkiem fajne a w ciemnych już straszne niestety nie mam zdjęcia z bliska... jak myślicie czy kręcenie włosów (zwlaszcza takich w moim stanie;/) sprawia , że będa sie kruszyć i łamać jeszcze bardziej? :/ bo może jak coś z tego będzie to kręciła bym częsciej żeby nie prostować ... a czy ktoraś z was używała tego szpiku końskiego??

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 666.jpg (144,1 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gallery-35741463-500x500.jpg (46,8 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ddd.jpg (57,5 KB, 127 załadowań)
ImYourDestiny jest offline Zgłoś do moderatora