Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze suszarki do włosów :) - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-29, 12:13   #924
Olala929
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 22
Dot.: Suszarka obrotowa

Cytat:
Napisane przez rossa1232 Pokaż wiadomość
Witam, Jaką najlepiej kupic suszarke obrotową mając zniszczone włosy prostowaniem, chciałabym rzucic prostownice w diabły bo prostuje włosy dzien w dzien kilka ładnych lat, włosy są szorstkie,suche, bez prostownicy wywijają sie w każdą strone swiata ( są na etapie równania po cieniowaniu) mam zamiar też je olejowac itd. Co do suszarki zastanawiam sie nad remingtonem lub babyliss, fajnie by było gdyby ta suszarka miała zimny nawiew i miała opcje że można włosy wyprostowac jak i troche pokrecic,ciezko by mi było nie używac niczego gdyż włosy wyglądają naprawde zle bez prostownicy, żadne upiecia mi nie pasują, nawet kucyk bo włosy wyslizgują sie z gumki i wyglądają dziwnie, a to było by chyba mniejszym złem. Mam też takie pytanie czy olejując włosy, musze zmyc olej szamponem typu Joanna Naturia, szampony dla dzieci czy cos jeszcze innego ? i póki co jeśli bym ich nie olejowała moge uzywac szamponu typu Pantene ? bo raz używałam tylko green pharmacy i włosy wyglądaly naprawde zle. Z góry dziekuje za odpowiedzi.
Ja się kiedyś nad tą zastanawiałam, ale ostatecznie kupiłam lokówkę Ma zimny nawiew, dużą szczotkę (możesz na niej wyprostować włosy) i końcówki do podkręcania. Naprawdę fajny model.
http://www.ceneo.pl/23563505#tab=spec
Olala929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując