Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze suszarki do włosów :) - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-14, 12:17   #963
mint_ivy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 590
Dot.: Najlepsze suszarki do włosów :) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez B l a i r Pokaż wiadomość
Jak kupowałam niedawno swoją suszarkę to moją uwagę również zwróciły uwagę tego philipsa. Ale jak przekonałam się, że suszy niewiele mocniej lub tak samo, jak moja poprzednia suszarka babyliss to uznałam, że zmiana suszarki na niewiele lepszą lub taką samą nie ma sensu. Wydaje mi się, że technologia moisture protcet to kit Kupiliśmy mamie prostownicę z tej serii i wydaje mi się, że to tylko drogi chwyt reklamowy Ale wróćmy do suszarek. Kupiłam tę prostownicę tego samego dnia co prostownicę dla mamy więc dla uzupełnienia zestawu brałam pod uwagę tę suszarkę. Na szczęście rozsądek wziął górę i wzięłam tę suszarkę, która była najmocniejsza. Czyli taką, która szybciej wysuszy moje włosy i zrobi to nawiewem a nie temperaturą. W tej cenie masz suszarki, które wysuszą włosy szybciej i dzięki temu mnie inwazyjnie, np ten remington Takie jest moje zdanie.
Coś innego Ci się wkleiło

No właśnie zależy mi głównie na jak najszybszym suszeniu, ale też na ochronie włosów bo są w nie najlepszej kondycji.
Zawsze byłam zadowolona z suszarek czy prostownic Phillipsa więc trochę obawiam się zmian.
Jaką kupiłaś?
mint_ivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując