Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-06-23, 11:05   #574
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ja odkąd mam Spotify to nie kupuję żadnych płyt.
A poza kosmetykami to niewiele wydaję. Trochę ciuchów czasami kupię. Czasami jakąś książkę.
Najwięcej wydatków mamy na dom, więc i tak ciągle coś jest do kupienia.

Korah- śliczne kwiatki.
Również lubię i systematycznie powiększamy ilość roślin w domu. Jestem nawet z siebie dumna bo rosną i nie więdną, co do tej pory było u mnie normalne. Myślę, że teraz trochę większą świadomość mam co do roślin, kiedyś nie zwracałam uwagi czy mają odpowedni miejsce albo że nie podlane
Ja mam Spotify od niedawna, ale póki co jestem średnio zadowolona, muszę się jeszcze obeznać, ale dużo tytułów jest niedostępnych z tego, co już zdążyłam zauważyć. W praktyce to wygląda tak, że jednak wolę playlistę na Youtube.


Senkju Ciekawa jestem Waszej kolekcji roślin bardzo Jeśli znajdziesz czas, to fajnie by było zobaczyć Waszą roślinność
Nie od razu Kraków zbudowano, jak to się mówi Ja też się uczyłam i wciąż uczę, chociaż widzę, że idzie mi to coraz lepiej i z coraz większą pewnością. Miałam problemy z dostosowaniem ilości wody, lubiło mi się podlać za dużo Teraz pod tym względem mam więcej wyczucia. Trochę roślinek mi padło, niektóre z mojej winy, a niektóre... bo tak Ale tak to jest, nie wszystkim roślinom się spodobają dane warunki i klimat w domu, u niektorych będzie rosło, u innych nie, trochę jak z kosmetykami.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując