Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-11-27, 20:40   #3732
k@rolineczka
Zadomowienie
 
Avatar k@rolineczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 529
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość


Ten olejek do demakijażu Ministerstwa jest super! Używam go teraz, żałuję że wcześniej się na niego nie zdecydowałam, ponieważ jest strasznie przyjemny. Przede wszystkim ma piękny różany zapach, dla mnie nie pachnie jak pączki z różą jak to sugeruje producent Ale jest naprawdę przyjemny. A przy tym naprawdę fajnie się go używa, łatwo zmywa i skutecznie. Na pewno do niego wrócę, mimo że jest nietani.

Udało mi się go kupić taniej bo ma krótszy termin. Ale olejki mi schodzą więc w te trzy miesiące go spokojnie zużyję.


Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Pewnie miałaś puder Flawless Silk, bo dziewczyny na sephorowym wątku o czymś podobnym wspominały, a mnie nie przyciemniał, ten jest za to totalnie biały i efekt bardziej płaski.

A co to jest z Annabelle Minerals?

Przygotowania dla nowego pokolenia widać idą pełną parą. Ta zasypka fajna i czytałam na KWC, że dziewczyny stosowały też jako puder na twarz

Tak, przypomniała mi się nazwa tego pudru
Z annabelle kupiłam sobie płatki. A co do przygotowań to na razie jestem w lesie. Łatwiej mi coś dla niej dorzucić jak robiłam sobie zakupy ale reszta leży


Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Super zakupy, fajnie że skusiłaś się na to mleczko Alphanova, będziesz zadowolona. Tę oliwkę z Derma też mamy, ale póki co nieużywana, czeka na swoją kolej, obecnie smarujemy malutką Oliwką Babydream tą wersją Natural.
U nas prawie wszystko dobrze, młoda jest raczej z tych spokojnych dzieci, nawet daje pospać, naprawdę nie mogę narzekać i ładnie przybiera, i już zaczyna niektóre rzeczy "kumać", a teraz jest w fazie szczepień, na razie wszystko ok. Jedyne, z czym się borykamy na ten moment, to łzawiące oczko i potworne ulewanie treści pokarmowej. Walczymy różnymi metodami.
oprócz tego ma wrażliwą pupę, Alantan Plus nie dawał rady, musieliśmy kupić coś innego i trafiło na parafinowy Bepanthen, który szczerze mówiąc okazał się hitem, stosujemy codziennie i problem odparzeń został całkowicie zażegnany już po 2 aplikacjach. A wczoraj ponownie byłam w Rossku i kupiłam krem pod pieluszkę Hagi dla porównania. A jeśli o mnie chodzi. to udało mi się wyleczyć wszystkie zęby na NFZ, bo w ciąży strasznie mi się posypały, a druga sprawa, to zaczęłam nosić okulary, ech... starość. Poza tym wszystko ok. Doszłam już do siebie po porodzie. Ale lepiej Ty napisz, jak się czujesz i który to już tydzień?

Kupiłam też więcej błyszczyków Alterry (jeszcze były) i parę innych rzeczy na upominki Mikołajowe, ale zobaczcie jaką wtopę zaliczył Fluff, zastanawiam się czy nie zwrócić lub wymienić tej zekolady [emoji23]
Załącznik 7782956

Wysłane z mojego XQ-CC54 przy użyciu Tapatalka

Lubię żele Hagi chodź dla mnie są za drogie. Postanowiłam kupować tańsze rzeczy z takich podstaw by mieć więcej pieniędzy na kremy, sera itp. Budżet ograniczony więc gdzieś muszę przystopować
k@rolineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując