Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wieczny bałagan w domu część 4
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-06, 08:29   #942
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
Dziwne, że dopiero teraz weszłam na ten wątek.. może po prostu tak długo oszukiwałam sama siebie, że problem że sprzątaniem mnie nie dotyczy [emoji14]
Nienawidzę sprzątania I nie umiem tego robić. Moja mama zawsze nabija się z ludzi, którzy zgłaszają się do programów typu "perfekcyjna Pani domu, bo nie może zrozumieć, jak można nie umieć sprzątać. No a ja właśnie nie umiem! Może nie tyle nie umiem sprzątać, co nie potrafię za długo utrzymać porządku. Do tego za każdym razem, jak już zmuszę się do ogarnięcia wszystkich rzeczy, nie mogę nic znaleźć..
Obecnie moim marzeniem jest Pani, która przychodziłaby raz w tygodniu i wszystko ogarniała, no ale póki co, nie jestem w klasie społecznej, która może sobie na to pozwolić..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam podobnie.
Najbardziej nie lubię tej części związanej z koniecznością moczenia rąk i czegokolwiek, a więc zmywanie, mycie podłóg, luster, kibelka.
Gdzie mogę używam jednorazowych, mokrych chusteczek ( co nie jest dobre dla środowiska, wiem ).
Cieszę się, że piekarnik się sam czyści za pomocą pyrolizy, bo inaczej bym go nie używała pewnie za często.
Z tego powodu nie mam też mikrofali, jakiś podgrzewaczy i innych urządzeń, których nie da się umyć w zmywarce.
Myślałam kiedyś o urządzeniu do gotowania na parze, ale zakończyłam na nakładce do garnka, którą myje się w maszynie.
Dobrze, że teraz są lodówki, których nie trzeba rozmrażać i myję tylko półka po półce w zlewie ( albo i nie ja ).

U mnie idzie ku lepszemu, bo w końcu ubrania nauczyliśmy się wrzucać w łazience do prania, a nie wieszać na krzesłach i fotelach gdzie popadnie.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując