Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-03-17, 09:06   #3358
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Pochwal się zakupami, co ciekawego z Urtekram? Ja w Iwos też właśnie dawno nie kupowałam nic, bo jak kupuję to od razu na zapas na 2-3 lata, zawsze 2 lub 3 mleczka Avalon brałam na raz, do tego po kilka mydeł marsylskich i jeszcze parę innych rzeczy się zawsze przykleiło.

Jeśli chodzi o Avalon, to owszem, na Helfy jest ta marka, ale oni zawsze mieli ją dużo drożej niż na Iwosie, na Iwosie mleczko kosztowało 42-45 zł, a na Helfy teraz jest za 65 zł, z tym że jest tylko ta wersja w czerwonej butli, która moim zdaniem nie jest lepsza od tej z wit. C w żółtej.

Udało mi się przetestować mleczko oczyszczające N.A.E. Bardzo przyjemne, delikatne, nie wiem jak z demakijażem, ale z takim oczyszczeniem i odświeżeniem skóry poradziło sobie super i nie jest ciężkie, ani tłuste. Do tego ukoiło moją cerę, bo niestety, z racji mojego stanu, wróciły moje trądzikowe problemy, broda mi się ślimaczy, a to mleczko super mi załagodziło stany zapalne. Jeśli lubicie takie lekkie mleczka, to polecam, kupiłam je już wieki temu mojej mamie w Rossmannie, a potem wycofali tę markę, więc nie wiem jak obecnie z dostępnością tego mleczka w sklepach, a mnie się udało z maminej flaszki uszczknąć naparstek.
Pochwaliłabym się, tylko mam problem z wrzuceniem zdjęć- z telefonu nie chcą mi się wgrać zdjęcia a za to mój komputer (ma juz swoje lata) nie widzi mojego telefonu jak go podłączam. Także masakra z tym moim sprzętem.
Zamówiłam z Urtekram naszą ulubioną odżywkę w sprayu z owocami leśnymi, szampon aloesowy do włosów suchych, żel do mycia twarzy Trawa Cytrynowa (bardzo jestem go ciekawa) i gąbkę konjac z Benecos (bo była w promocji

Z tego co pamiętam to NAE można w Drogerii Natura kupić- tylko pewnie stacjonarnie będzie ciężko.

A ja za to mam już Kontigo u siebie w mieście Wprawdzie na razie jest małe stoisko w jednej z galerii, ale za to mają same bestsellery

Edytowane przez Persefona_12
Czas edycji: 2022-03-17 o 09:08
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując