Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-16, 20:07   #18
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

Cytat:
Napisane przez !violet!
No to i ja dołączam się do wątku. Może niewiele się udzielam, ale zawsze pilnie czytam też wątek diacnealowy i filtromaniaczkowy (tak właśnie spędzam przysługującą mi przerwę w pracy ).
Ja stosuję Diacneal od jakichś 2 tygodni, wcześniej próbowałam Ystheal, ale był dla mnie za ciężki. Pozostawiłam go jednak pod oczy, a na resztę twarzy Diacneal. No i stosuję go 4 razy w tygodniu, w pozostałe dni cleanance K. No cóż szczerze powiem, że jeszcze efektów nie widzę. Wiem, że to bardzo krótko dlatego cierpliwie czekam. Nie łuszczę się podobnie jak L_V ale z tego co piszecie to nie znaczy, że preparat nie działa. Nawet cieszę się, że to łuszczenie nie występuje, bo mniej problemu z makijażem. Z filtrów podpasował mi LRP DP 40 - uwielbiam go za to że się nie lepi i jest lekki (zostawię go sobie na lato), ale też polubiłam łososiową Avene zwłaszcza pod oczy.
No i pewnie podobnie jak wy jesienią przejdę na coś mocniejszego. A przynajmniej spróbuję.
Witaj Violet Nie przejmuj się, jeśli po Diacnealu nie ma łuszczenia, on działa praktycznie bez tego, tylko trzeba trochę poczekać na efekty. Zapewniam, ze warto. Stosuję już niecały miesiąc od 20.03.2006 r., ale już widze, że pory sa czystsze.

Co do filtra, to miło mi widzieć fankę LRP DP Ja mam co prawda LRP DP 60tkę, ale zapewne są one podobne. LRP DP 40 mam zamiar wypróbowac, ale w zimie, wtedy bardzo mało przebywam na zewnatrz, więc będzie jak znalazł (oczywiście pamietam, że przomieniowania UVA przenika przez szyby, chmury etc).

Pozdrawiam
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując