Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mobbing w pracy
Wątek: Mobbing w pracy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-14, 08:18   #192
joanstark
Rozeznanie
 
Avatar joanstark
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 684
Dot.: Mobbing w pracy przez współpracowników? pomocy..

To nie jest w ogóle kwestia tego, że się nie umiesz dopasować - Twój zespół to po prostu grupa chamów, jeżeli ktokolwiek się odzywa do Ciebie takimi słowami... aż mnie trzęsie jak to czytam.

Nie widzę tutaj opcji, żebyś została w tym zespole - stracisz przez nich zdrowie tylko. Masz opcję pogadać z managerem, ewentualnie kimś wyżej o przejściu do innego działu? Może byłaby opcja zmienić stanowisko i odciąć się od tych ludzi - to takie "polubowne" załatwienie sprawy, żeby nie kopać się z koniem.
Ewentualnie, jeżeli masz siłę tam jeszcze trochę wytrzymać to ja bym zbierała dowody i poszła z tym potem do PIPu, ewentualnie do managera z informacją, że masz zamiar to zgłosić i czy on coś z tym zrobi. Jak dla mnie to patologia powinna zostać ukarana za takie zachowanie. To już nawet nie jest brak profesjonalizmu, to jest po prostu czyste chamstwo i mobbing w najczystszej postaci.
Ja rozumiem, że są różni ludzie i niektórzy lubią prostackie żarty (mnie też czasami śmieszą ), ale tutaj nie ma mowy o puszczeniu tego płazem.
__________________
142 - 2015
115 - 2016
125 - 2017
125 - 2018
13 - 2019

LC

Kanał książkowy na YT: Thejoanstark
joanstark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując