Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Seks - przyjemność, konieczność, relaks czy ból?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-15, 09:45   #1
No_To_Co
Raczkowanie
 
Avatar No_To_Co
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 364
Lightbulb

Seks - przyjemność, konieczność, relaks czy ból?


Witajcie.
Od jakiegoś roku uprawiam seks. Czy sprawia mi on przyjemność? Otóż - nie.
Mój facet ma nie dość, że długiego penisa to jego obwód jest również spory (nie jestem pewna, czy właśnie jego grubość nie jest dla mnie większym problemem). Nie było stosunku idealnego - za każdym razem pierwsze wejście boli i robimy to powoli - na raty. (swoją drogą też tak macie z tym pierwszym wejściem?) Gdy przychodzi już do regularnych ruchów, czuję delikatną (naprawdę minimalną) przyjemność powiązaną z bólem. Dbamy o nawilżenie i tu na pewno nie o to chodzi.
Pozycja od tyłu - może z boku wygląda seksownie ale to, gdy jest we mnie i posuwa się do przodu, stanowi dla mnie źródło dziwnego, tępego i silnego bólu (który pojawia się, gdy maksymalnie dopycha biodra do mojej pupy).
Jeszcze jakby tego było mało, ja chyba po prostu nie umiem się kochać. Nie potrafię się nawet odpowiednio ruszać- nie ważne czy bym wcześniej przeglądała Kamasutrę, czy nie. Jakie są fajne pozycje, w których kobieta może się ruszać i nie jest to Bóg wie jak skomplikowane a sprawia obojgu dużą satysfakcję?

Czy u Was seks również wiąże się z nieprzyjemnościami takimi jak te o których np. pisałam wyżej?
Jak się nauczyć czerpać z niego przyjemność?
To jest frustrujące
No_To_Co jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując