Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Seks - przyjemność, konieczność, relaks czy ból?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-15, 19:49   #18
No_To_Co
Raczkowanie
 
Avatar No_To_Co
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 364
Dot.: Seks - przyjemność, konieczność, relaks czy ból?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Pochwa jest elastyczna a nie sądzę aby przyrodzenie partnera było rozmiarów afrykańskich więc zapewne problem leży w psychice.

Jesteś pewna partnera? zabezpieczenia? miejsca?

Pozycja od tyłu - nie polecam na pierwsze razy bo jest pozycją gdzie członek może uderzać w szyjkę macicy i powodować ból u każdej kobiety szczególnie wtedy gdy szyjka schodzi niżej.

Najlepsze pozycje dla "pierwszych razów" i niedoświadczonych kobiet to takie gdzi ekobieta kontroluje ruchy , jest na górze a partner jest "nieruchomy"

Jeśli ginekologicznie jest wszystko sprawdzone to pozostaje zabranie się do seksu powoli i spokojnie od pieszczot, seksu oralnego i dojście do klasyki
Tak, jestem pewna tego wszystkiego. Myślę jednak, że tu chodzi właśnie o sprawy stricte fizyczne. Albo on jest dla mnie za duży, albo coś jest ze mną nie tak.

Rok temu miałam robione badanie usg pod kątem bardzo bolesnych miesiączek (usg, gdyż byłam jeszcze dziewicą i nie mogli zbadać mnie inaczej) - wówczas wyszło na to, że wszystko jest ze mną w porządku. W ogóle takie badanie usg jest w stanie wykazać nieprawidłowości w budowie typu "dziwne zgrubienie/fałd skórny", co sugerowała mi jedna z pierwszych osób komentujących ten post?

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Shira Yuki Pokaż wiadomość
wibrująca przyjemność to chyba nie orgazm.wydaje mi się,że wiedziałabyś ,że to JEST TO
A jednak to chyba było to, bo gdyby mój chłopak nie przestał się wtedy we mnie ruszać, wiem że byłby ciąg dalszy tej przyjemności.
No_To_Co jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując