Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Seks - przyjemność, konieczność, relaks czy ból?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-15, 19:52   #21
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Seks - przyjemność, konieczność, relaks czy ból?

Cytat:
Napisane przez No_To_Co Pokaż wiadomość
W ogóle takie badanie usg jest w stanie wykazać nieprawidłowości w budowie typu "dziwne zgrubienie/fałd skórny", co sugerowała mi jedna z pierwszych osób komentujących ten post?
U mnie usg tego nie wykazało, dopiero badanie palpacyjne - ten fałd był zbyt cienki, żeby na tak niewyraźnym urządzeniu jak usg się pokazał.
Poza tym, jak Cię badali pod kątem bolesnych miesiączek, to patrzyli jednak głównie na obszar macicy, jej szyjki itd., czy nie masz tyłozgięcia, endometriozy, mięśniaków. Jak pisałam wcześniej, idź do ginekologa, powiedz, że mimo współżycia dalej czujesz ból i jesteś tym zaniepokojona, i czy mógłby sprawdzić, czy z Twoją anatomią (spojeniem łonowym, ścianą pochwy itd.) jest wszystko w porządku.

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
błona o kształcie pierścieniowatym?
Ginekolog wtedy to określił w ten sposób, że błona dziewicza błoną dziewiczą, że ją też miałam zbyt mocno ukrwioną, ale że gdyby tylko z tym był problem, to zabieg byłby banalny, bo wystarczyłoby ją naciąć. A u mnie po prostu w ścianie pochwy był jakiś dziwny twór, tak, że ta ściana nie była gładka mówiąc krótko. Ginekolog się zorientował dopiero, jak mnie uśpił, bo wcześniej nie miał szans tego zobaczyć, także zamiast zabiegu szast-prast było nieco więcej do robienia. Niestety, fachowej nazwy nie pamiętam, bo jak mi to wszystko tłumaczył, to byłam otumaniona środkiem usypiającym. Wiem tyle, że gdybym się z tym dalej męczyła, to przy porodzie byłby horror.

Edytowane przez 201605300922
Czas edycji: 2013-06-15 o 19:56
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując