Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Seks - przyjemność, konieczność, relaks czy ból?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-15, 22:20   #23
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Seks - przyjemność, konieczność, relaks czy ból?

Cytat:
Napisane przez No_To_Co Pokaż wiadomość
W takim razie przejdę się do ginekologa w tej sprawie. Póki co jednak pokombinujemy w innych pozycjach - może to coś da. A jeśli nie - poproszę o dokładne zbadanie pod tym kątem.
Bądź co bądź, dziś jest dużo lepiej niż rok temu, dlatego mam nadzieję, że za rok będzie lepiej niż teraz.
Trzymam kciuki, żeby to była po prostu kwestia tymczasowego niedopasowania anatomicznego Nie miałam intencji Cię nastraszyć, ale po prostu przez tę moją historię jestem nieco przewrażliwiona, gdy słyszę, że ktoś odczuwa ból przy stosunku, bo mnie to strasznie dużo psychicznie kosztowało. A na forach (w tym na Wizażu niestety) czytałam same mądre teksty, jak to lampka wina i do wyra, tudzież że przesadzam, albo że pewnie nawilżenie szwankuje, a to znowu że zapewne nie kocham mojego faceta albo boję się ciąży. Ale Wizażowi zawdzięczam też to, że dostałam namiar na cudowny oddział chirurgii jednego dnia, a groziła mi operacja w klinice, w której będę miała kiedyś zajęcia jako studentka i wiadomo, że chciałam tego uniknąć
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując