Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-28, 12:02   #3105
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość


nawet nie umiem tego skomentować.
Przy czym podpisywanie się pod wiarą w Boga, ma jeszcze jakiś sens. Ale jaki geniusz wymyślił podpisywanie deklaracji _wiary_ (!!!) w realnie i namacalnie istniejących współpracowników i szefów, to juz tak abstrakcyjnie wysoki poziom zdebilenia i dyletanctwa, ze ciezko ogarnąć.


Pracownicy ich powinni sieknąć o obrazę uczuć religijnych, łamanie praw konstytucyjnych i wciąganie do sekty - zwłaszcza po tych głupich tłumaczeniach.
Konkretnie, to tam jest to:
„Wierzę w siebie. Wierzę w tych, którzy ze mną pracują. Wierzę w mojego pracodawcę. Wierzę w moich przyjaciół. Wierzę w moją rodzinę. Wierzę, że Bóg udzieli mi wszystkiego, czego potrzebuję, aby odnieść sukces, jeśli postaram się najlepiej, jak umiem, zasłużyć na to wierną i uczciwą służbą”

Nie widzę większej różnicy między tym, a tym co serwuje IKEA, że wymusza wsparcie od pracowników ideologii LGBT ("Włączenie się w LGBT+ jest obowiązkiem każdego z nas").
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując