Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Maj 2021.
Wątek: Mamy Maj 2021.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-09-30, 13:29   #673
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Mamy Maj 2021 [emoji177]

Cytat:
Napisane przez magdalenka_w_86 Pokaż wiadomość
chica latina
Zazdro! Samopoczucie z cyklu gorzej się nie da. Od 3 rano wymioty, zjadłam 3 raz śniadanie i zwrot. Tradycyjnie plamienie. I tak codziennie, już 30 dni... Dramat

Co do kp to u mnie bajka. Dostał pierś, złapał w szpitalu i to było na tyle. Jadł co 3 godziny, w nocy 2 razy. Karmiłam 25 miesięcy i stwierdziłam, że już starczy. Miesiąc był okropny, bo mleko lało się strumieniami, tabletek nie chciałam ze względu na starania, ale po miesiącu luz. Mały odstawił się bezboleśnie. Jedna nocka gorsza. Dostał w zamian mleko krowie w kubeczku i zadowolony do tej pory
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------



Jak synek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lepiej! Dzieki. Bylismy u lekarza rano i osluchowo czysty juz. Ale leki musi dalej brac, a przy roczniaku ciezko aplikuje sie wziewne 5 razy na dobe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Co do KP to ja planuje tak min pol roku karmic o ile sie uda. Z mlodym mialam troche trudnosci ale sie udalo. Karmilam go 10 miesiecy bo musialam wrocic do moich lekow a ich nie mozna przy KP.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując