Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-25, 10:25   #1808
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Hej, jeśli chodzi o krem pod oczy z Weleda, to pomyliły mi się kremy, bo ja poluję na ten ujędrniający z granatem i to jego widziałam stacjonarnie w super obniżce, a nie ten z różą. Sorki.

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ja zużywam dzielnie deo winogronowe. Zapach mi się cały czas podoba, fajnie działa. Na pewno będę kupowała, bo się bardzo opłaca i jestem z niego bardzo zadowolona. Dla odmiany mam kulkę Chodakowskiej, ale słaba jest. Używam tylko czasami w domu a i tak czuć pot...

Co do Urtekram to użyłam dziś wszystkich kosmetyków, które kupiłam ostatnio (do włosów z serii jagodowej i olejek do ciała z matcha). Szampon myje bardzo dobrze, dobrze się pieni a skóra nie swędzi mnie. Włosy czuć, że są dobrze oczyszczone ale jednocześnie gładkie. Odżywka też ok, taka codzienna- nawilża ale trochę mogłaby lepiej. Odżywka w sprayu z tej wersji jednak dla mnie jest najlepsza- włosy łatwo się rozczesują. Użyłam też olejku do ciała- ojej jak on miło rozgrzewa skórę. Ma emulgator i nie trzeba smarować go na mokrą skórę. Wmasowany w suchą zostawia lekką warstwę, ale nie tłustą. Można się szybko ubrać. Ale jaka przyjemność od rana- na chłodne zimowe poranki to chyba będzie hit.
Z fajnych odżywek polecam tą z OnlyBio dostępną w Rossmanie- mamy wersję humenktantową i jest naprawdę dobra. Włosy bardzo dobrze nawilżone i gładkie w dotyku. Zapach ma słodki, ale nie jest jakiś mega sztuczny. Nawet przyjemny dla mnie. Córka za to chciałaby zjeść- to dla niej głównie kupiłam tą odżywkę, ale chyba ja zużyję jej więcej
BTW odżywek- widziałam wczoraj w Lidlu maskę do włosów Cien zrobioną na podobnej zasadzie jak Garnier- były chyba bananowe i papaya. Słoiczki podobne, szata graficzna podobna, cena ok 15 zł.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...sk-3-in-1.html
Ja na pewno kupię kolejne opakowanie Lale i to będzie albo brzoskwinia, albo ten z mango. Winogronowe bardzo mi się podoba, ale wiadomo, mile widziana odmiana zwlaszcza, że te wielkie opakowania starczają na wieki.

Dziękuję za opinie o Urtekram, mam na allegro w koszyku już paręnaście produktów, m. in. ten nordic jagodowy szampon i odżywkę, więc chyba zrezygnuję z odżywki w takim razie, z czegoś i tak muszę [emoji23]
[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;88160235]Bo właśnie nie ma detergentów... [/QUOTE]
Właśnie spojrzałam w sieci na skład i ma kilka tych poligliceroli z cyferkami, a to są chyba właśnie detergenty, o ile pamięć mnie nie zawodzi, niektóre płyny micelarne też to mają w składzie, np. Go Cranberry.


Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując