Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-09-25, 20:25   #1823
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Ja też nie lubię i detergentów i gliceryny. Też kompletnie nie rozumiem po co producenci dają to do toników. Dlatego lubię tonik poniższy Bielendy, bo nie ma gliceryny ani chyba detergentu. Znając Bielendę to zaraz go wycofają, więc trzeba się spieszyć z robieniem zapasów.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...owa-aloes.html

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też nie lubię tego w tonikach, zawsze kończy się to podrażnieniem skóry prędzej czy później, natomiast płyny micelarne nadają się w moim przypadku tylko do pierwszego etapu, muszę je szybko zmyć ze skóry. Z resztą wszystkie tego typu toniki używam do demakijażu, bo jak dla mnie one się niczym nie różnią od płynów micelarnych.

Fajny skład tego z Bielenda, całe szczęście, że jest coraz więcej takich toników, jest w czym wybierać, chociażby wspomniany przeze mnie tonik M.G. Shea, albo toniki Orientany oraz same hydrolaty.
Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Moje zakupy:
[emoji7] Brawo za zakupy.

Przez Was też trochę popłynęłam, kupiłam 6 rzeczy, w tym tylko jedną z Urtekram, szampon, tak wyszło, ale póki co staram się trzymać planu i nie nadkupować tego, czego na razie nie potrzebuję, a strasznie mnie kusił jeszcze krem do rąk i balsam do ciała tej marki, lecz póki co mam zapas, który spokojnie mi wystarczy do końca roku. Poza Urtekram capnęłam jeszcze 2 szampony Bioturm, bo te znam i uwielbiam, a już bardzo dawno temu ich używałam, Luvos krem do mycia twarzy, tego osobiście nie znam, ale sporo osób poleca. Denttabs tabletki do mycia zębów z fluorem, nie znam, ale chętnie poznam, i dla babci Lavera krem z masłem shea i olejem migdałowym, ten 150 ml, co podobno jest eko zamiennikiem klasycznej Nivei. Chcę jeszcze na dniach kupić Martine G.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;88161417]
[/COLOR]ANWEN - odżywki. Kupiłam 2 szt. jedna różana do wysoko porowatych wlosów i druga magnolia do średnioporowavych (takie mam).
Różnica ogromna. Dzisiaj otworzyłam dopiero wersję magnolia. LAdnie pachnie. A włosy miękkie

Olejek z Resibo hmm dość cieżko go zmyć wodą.
Mam wrażenie, że jak bede robić demakijaż oczu to dostanie się do środka. Pewnie się przekonam jak się umaluję.


Dziewczyny przeszliście już na jesienną pielęgnację?
Ja mam jeszcze kilka produktów z lata ale sporo wykończyłam i zastąpiłam już nowościami po przyjeździe do UK [/QUOTE]Różę bardzo lubię, a Magnolii nie miałam, chętnie za jakiś czas kupię.

Moja pielęgnacja niewiele się różni względem pór roku, teraz dokupię jedynie dwa dodatkowe oczyszczacze w formie kremów/mleczek, które zapowiadają się nieco bardziej odżywczo (mam tylko nadzieję, że nieprzesadnie [emoji17]), niż moje podstawowe mleczko Avalon. Cała reszta bez zmian.



Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując