Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-05, 10:37   #57
tereskanowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: Odzież ciążowa - co polecacie i gdzie kupujecie?

To już moja druga ciaża więc i doświadczenie w temacie ubrań ciążowych nieco większe. Wypróbowałam już kilka marek - H&M, C&A, Mothercare i Happy Mum. W H&M i C&A ciuchy są workowate i nieładne, choć niedrogie. W Mothercare drogie, wykonane z dobrych materiałów, ale za to mały wybór i mało ubrań modnych w sezonie. Happy Mum jest moim tegorocznym odkryciem. Ciuchy szyte są z dobrych materiałów, nie niszczą się szybko, a przede wszsystkim jaki wybór! Dzięki temu i w ciąży mogęsobie pozwolić na modne rurki, limonkową sukienkę czy fajną tunikę. Super, że ten sklep podąża za trendami i udowadnia, że w ciąży można wyglądać modnie i stylowo.Co do ceny - no cóż, nauczyłam się, że czasem warto przedłożyć jakość nad ilość. Mam jednak sposób na oszczędność na ciuchach Happy Mum - kupuję je zazwyczaj w sklepie online polując na zniżki i to, co się pojawia w zakładce OUTLET. Dzięki temu mam spódnicę za 35 złotych, a nie za 119 i bluzkę za 40 zamiast 100
tereskanowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując