Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majowe mamy 2019, cz. 8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-08, 08:50   #2410
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Na myśl o zakiecie i ekoskorce mi gorąco... Weź mniejsze zło
Skąd spódnica? piękna! Ło paniiii współczuję! Ja usupialam Helke od 18.30, bez kąpieli bo niby taka aaaa zmęczona do 21.25
Kutfa to było jakieś nieporozumienie. Po 1.5h odpuściłam, zresztą to dla młodego było za długo że aż bajki mu się znudziły, chciał juz kolacje i poszłam z nią na dół i miała dalej dzień... Ręce mi odpada zaraz... Nie wiem co Jej się stało... [emoji15]

Dziś Hela świętowała 100 dni na świecie
Z tej okazji odkryła że ma rękę. Matko jakie to śmieszne!!! (synek odkrył rękę duzu po tym jak uuz jej używał więc był starszy to mnie tak nie smieszylo) a Ona takie miny robi!! I obczaja cała rękę. Trzyma sztywno do góry i ogląda od ramienia po czubku paluszkow [emoji23][emoji23]Piękne!! Gdzie takie dają?! [emoji15]


Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Zara, ale zara home za 39zł z 89 Śliczne, prawda?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Zaproszenie na chrzest to ostatnie na co wydalaabym pieniądze na tej imprezie

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
O to to! Ja nie daję zaproszeń. Damy tylko chrzestnym i dziadkom na pamiątkę

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Kazinek dosypia w sypialni, ale właśnie kichnął więc na bank wyleciał mu smoczek. Boje się zajrzeć ;p

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
moja też się śmieje na całego, a najbardziej do Dominika. Ale najfajniejsza rzecz rano jak się budzi to wita nas uśmiechem, no i od razu dzień jakiś lepszy i zdarza jej się coraz częściej złapać zabawkę, lubi patrzeć na karty kontrastowe, i jak coś ktoś mówi do niej to odwraca się tam skąd głos dobiega. Na brzuchu raz lubi raz nie. Jak ma ten moment że lubi to ładnie podnosi glowke, i ma ręce otwarte, jak nie lubi to z brzucha się na bok przewraca bo nie to znaczy że nie i koniec ,[emoji23][emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co do zmian w zachowaniu to Kazik bardzo ładnie bawi się zabawką zawieszoną na baby gym, tak bardziej świadomie w to uderza i złapie czasami wstążeczki z tej zabawki, pieluch łapie i ciumka, marszczy brwi, krzyczy-woła, uśmiecha się i widzi z dużej odległości, wodzi wzrokiem za osobami jak wychodzę np z pokoju

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora