Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Metamorfoza MidnightGothique
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-09, 18:02   #10
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Metamorfoza MidnightGothique

Cytat:
Napisane przez MidnightGothique Pokaż wiadomość
Niestety nie ma szans juz na powrot do tamtego koloru Myslalam nad powrotem do naturalnych wlosow, ale jak zobaczylam odrosty to sie zalamałam.. są ciemne i jakby bez koloru, takie myszowate.. jak rozmawialam z fryzjerką to powiedziala mi ze to reakcja obronna włosa na farbe i wątpi zebym powrocila do tamtego koloru.. a jesli i nawet by dalo rade to trzeba by bylo na to kilka dobrych lat zresztą, widze to nawet po swojej mamie.. kiedys tez miala taki blondzik ładny a po trwałeych zrobily jej sie straszne.. wlasnie takie ciemne i zupełnie bezpłciowe, bezkoloru zrobilam bład malując je, ale coz.. czasu nie cofne
Hm.. Simone tez ma wydaje mi sie delikatną urode a w rudych wyglada slicznie
w sumie to chciałabym tak troche hm.. mniej delikatnie wygladac.. troche starzej.. tzn tak na swoj wiek bo mam dosyc komentarzy, ze wygladam na 14 lat i te miny sprzedawców kiedy pokazuje im dowod kiedys mnie to bawiło, ale teraz zaczyna juz naprawde denerwowac.. i w ogole w sumie znudzilo mi sie bawienie w aniołka, ktorym wcale nie jestem
a za mile słowa dziekuje
Heh, znam ten ból, ja też wyglądam jak jakiś krasnal, ale już się przyzwyczaiłam.
Co do włosów, faktycznie, masz rację, czekać na odrosty nie warto a farbować na blond.. rozjaśniacz może nieźle namieszać.
Rudy.. Z symulacji zrobionych przez Kasie faktycznie w tym rudym wyglądasz ciekawie i charakterystycznie, masz ładną, jasną cerę, może faktycznie warto by spróbować.. Poczekamy co powie reszta.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując