Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-25, 23:09   #11
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Jestem i ja.

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Efekt ze zdjęcia uzyskałam z pomocą płukanki z l-cysteiną. Włosy były trochę sztywne, ale było ich na prawdę mnóóstwo, i świetnie się ułożyły. Szczerze polecam, bo cudo. Musze poszukać info czy cysteinę można stosować cześciej, bo nic mi nigdy tak ładnie nie podkreśliło fal, jak ona. Oprócz tego kupiłam w naturze taki ręczniczek do zapinania na łbie, i używam go do plankingu plumpingu czy jak mu tam Po 10 minutach rozpuszczam i same sobie schną, nic więcej nie robię.
Nie stosowałam nigdy wody morskiej, a tak z ciekawości to dlaczego akurat o nią spytałaś?

Ach, ach, 2c<3 to dopiero by było
No nie wiem, u mnie szczerze mówiąc jest podobnie Tzn. nie zawsze mi się dobrze ułożą, i praktycznie zawsze wyglądam jak nieuczesana po prostu xd.
No widzisz, a ja składałam dziś zamówienie na ZSK i nie wzięłam l-cysteiny. No trudno.

Planking... W załączniku przykładowe zdjęcia tej "dyscypliny". Skoro twierdzisz, że wydobywa skręt, to już się kładę... powiedzmy na kuchence.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg worldwide-planking03.jpg (64,2 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z9630296X,Planking---nowy-internetowy-fenomen.jpg (34,2 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hampeg1-e1335209544660.jpg (48,2 KB, 29 załadowań)
Melya jest offline Zgłoś do moderatora