Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie KWIETNIOWE 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-12, 09:21   #90
Bacardi_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bacardi_
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 464
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Hej, wracam po 2dniowym weselu, dobrze że już się skończyło



Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
Masz prawo czuć się dobrze to wcale nie jest zły znak. Niektóre kobiety czują się w ciąży jak im brzuszek zacznie rosnąć i nie mają innych objawów. W którym tygodniu jesteś? Trzymam kciuki za wizytę [emoji8]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak jest, pani doktor na ostatniej wizycie powiedziała mi, że z tych "złych" objawów na początku ciąży trzeba się tylko cieszyć bo to dobry znak


Cytat:
Napisane przez sugar cube Pokaż wiadomość
Czesc!

Niesmialo sie dopisze.
Przedwczoraj dwie kreski na tescie.
To moja 3 ciaza: mam synka z pazdziernika 2017, mialo byc kolejne bobo w pazdzierniku 2019, ale niestety ciaza sie nie rozwijala - poronienie w 10 tc.
Ciesze sie, ze szybko sie nam udalo, ale tez boje sie cieszyc... Najchetniej bym sie przesunela o 2 miesiace do przodu. Tym razem musi byc wszystko ok.
Waham sie czy robic bete, nie wiem czy mnie to bardziej nie zestresuje. Do lekarza sie umowilam na 26.08, tak zeby juz bylo widac serduszko.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka

Trzymam kciuki


Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Cześć, dzięki że pytacie u nas sytuacja nie rozstrzygnięta. Test wyszedł 1,5 tyg temu ale okres powinnam właściwie dostać dziś dopiero, no ale poszliśmy bo wcześniej te krwiaki miałam. Dużego pęcherzyka nie widać więc są 3 opcje: ciąża się zatrzymała (jestem na Luteine więc zatrzymała poronienie - wpon i śr idę na betę) 2. Jest wszystko ok tylko usg za wcześnie zrobione. 3. Test wyszedł bardzo szybko więc był duży skok hormonu, a w usg gin znalazł dwie kuleczki które mogą być pęcherzykami - możliwe że ciaza bliźniacza i usg za wcześnie zrobione. Jeśli beta się podwoi to kontrola za 2,5 tyg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Myślę, że to bardzo wcześnie, na pierwszym usg też właściwie było u mnie niewiele widać a w tamtym tygodniu (6t) było już serduszko


Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj wracam do pracy po 3 tygodniach urlopu i już mi się nie chce [emoji28]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

ja urlopuje jeszcze przez tydzień




Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
Hej
To i ja się przywitam chociaż jeszcze niedowierzam. Dziś 2 testy pozytywne. Popołudniu idę na betę. Mam nadzieję że potwierdzi.
Mam 32 lata. To będzie moja 2 ciąża. Na stanie prawie 2 latka. Rok się staraliśmy i się w końcu udało.
Powierzialyscie już tatusiom? Bo zastanawiam się jak to zrobić żeby było zaskakująco bo poprzednim razem przez ekscytację bylo od razu po teście jak wyszłam z łazienki [emoji16]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

hejo
__________________

Czekamy na Ciebie

Bacardi_ jest offline Zgłoś do moderatora