Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Love Island Polska
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-07, 19:01   #22
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Jeśli o mnie chodzi to jak zobaczyłam zapowiedzi "Wyspy miłości" to też miałam skojarzenia z "Wyjdź za mnie". Co prawda tego drugiego nie oglądałam regularnie, widziałam jakieś urywki, ale tam bohaterowie też chyba mieszkali w jakiejś willi za granicą? Ale czym dokładnie się programy różnią to nie wiem
I również uważam, że ludzie powinni być bardziej zróżnicowani a nie sami jak z okładek. Kurcze czy inni single się nie zgłosili?
Ja już dokładnie nie pamiętam, ale w ,,Wyjdź za mnie'' było tak, że byli też na jakiejś wyspie, ale nie było zasad, że każdy musi mieć parę bo inaczej odpada. Po prostu zostali tam ,,wrzuceni'' i hulaj dusza, piekła nie ma a do odpadania dochodziło tak, że było spotkanie i się jakoś nawzajem uczestnicy typowali (o ile dobrze pamiętam). Z tamtego programu jest jedno małżeństwo. Blondynka Małgosia (pamiętam, że młoda, a wyglądała na sporo starszą) i Tadeusz (starszy od niej, po rozwodzie z dwójką dzieci). Są razem do tej pory (gdzieś mi mignęli na Instagramie).
Ale rzeczywiście różnica w ludziach między tymi programami jest. Tam bardziej naturalnie, tutaj modelowo.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując